SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I kati i I 60m2
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I kati i I 60m2
Banesa është e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Depo
*Garazhd
Banesa është e pershtatshme per banim po edhe per zyre, ordinanc etj
Cmimi 52000 euro (i diskutushem)
Code 20134
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »