SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit Rr.Muharrem Fejza kati i II 81m2
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
198462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit Rr.Muharrem Fejza kati i II 81m2
Banesa është gjysëm e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë(luksoze)
*Dy dhoma gjumi
*Banjo
*WC
*Dy Ballkona
*Shpajz
Posedon edhe Dy garazhda me cmim te veqant( 5000 euro një Garazhd)
Cmimi 65000 euro
Code 20135
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »