SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banesen e cila gjendet te 4 LLullat mbrapa Rr. Bajram Kelmendi.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Prill '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjendet te "4 LLullat" mbrapa Rr. Bajram Kelmendi.


Banesa ne fjale ka dy dhoma gjumi,
Hapesire me dollapa (shpajz),
Sallonin me kuzhine dhe banjon,
Te gjitha te mobiluara dhe e gatshme per banim.


Banesa leshohet vetem per familjare (e preferuar çift)
dhe me kontrate afatgjate, ku depozita e cila kthehet ne fund eshte e obligueshme.Çmimi i qirase eshte 300 Euro/muaj.Agjensioni "Grand Plus"
Per me shume informata na kontaktoni:

Tel: +38349445506
+38349445506 Viber
+38349445506 Whatsapp


E-mail: grandpluss2000@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand
Prishtinë
049445506
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »