SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 76m2 ne shitje ne lagjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
198482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 76m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" ose saktsisht ne rrugen "Kerem Leton" afer rrethit te Viva Fresh
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka te gjitha pajisjet te reja, ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional
Banesa ka kete renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine (i gjithe enterieri dhe kuzhina jane te teknologjise se fundit dhe kualitetit me te larte)
- Dhome fjetje (e mobiluar, ka dollapa me material mediapan, dysheku dormeo i madhsiese 1.8m gjersi dhe 2m gjatesi, dyshek i kualtitetit te larte)
- Banjo (maqina e larjes samsung, tush modern, dy rafta dhe pasyqre me dollapa)
- Korridori (komodine te larte per renditjen e kepuceve)
- Ballkon
Posedon ngrohje qendrore me kalldaj (energji elektrike) si dhe ndertoke ka te instaluar sistemin qe mundeson ngohjen sa me eko me shpenzime sa me te vogla
Izolim termopan, teknologji qe mundeson izolim te fjales se fundit dhe jashtzakonisht te mire, shitet me mobilje
Per me shume informata na kontaktoni:
- 049157113 -
(+38349157113) Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »