SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 94m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
198493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 94m2 me qira ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne katin perdhese dhe munde te shfrytezohet si lokal afarist per veprimtari te ndryshme.
Lokali ndodhet ne nje pozite shume te mire dhe posedon:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Depo
-Banjo
-Ngrohje qendrore me Termokos dhe me rryme.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »