SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 200m2 me qira ne lagjjen 4 Llullat !DELTA
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
198495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 200m2 me qira ne lagjjen 4 Llullat.
Lokali ndodhet ne nje pozite shume te mire dhe posedon te gjitha kushtet e nevojshe per ushtrimin e veprimtaris tuaj administrative.
Lokali ne vete permbane:3 njesi punuese perkatesisht nje salle te madhe per mbledhje ,hapsire per pritje,dhe nje hapsire pak me te vogel per pune dhe nje Wc.
Inventari qe po shihet ne foto largohet.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »