SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira te Qafa ne Rr. "Josip Rela" te Shkolla Meto Bajraktari.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
Banesa ne vete permban edhe apararurat e amvisrise duke perfshire : mikrovalen, maqinen e teshave, HD TV, internet,
Preferohet te leshohet per nderkombetar.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »