SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 60m² për qira në lagjen Dardania
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
60m² • Dhomë Dite • Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Dardania, në afërsi të Postës.

Është në katin e gjashtë (6) të banimit, hapësira prej 60m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë, dhome gjumi, banjo dhe ballkon.

Çmimi: 270€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #dardani #posta
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »