SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 65m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
198499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 65m2 me qira ne Qende ne Rr.Luan Haradinaj.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (nuk posedon lift) dhe posedone:
-Dy njesi punuese
-Ballkon
-Wc.
Ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar dhe munde te shfrytezohet per zyre si ordinanc,avokatur etj.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »