SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne lagjjen Tophane !DETA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
198500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne lagjjen Tophane te premtimi construction.
Banesa ndodhet ne katin e I-re (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon
-Dy ballkona
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »