SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE LAGJJA E SPITALIT
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
198535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Spitalit (afër EULEX-it),kati:I dhjetë(X),sipërfaqja:107m2.
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,depo e vogël dhe ballkon.
Bnesa është e paisur me nxemje qendrore smart,rezervar të ujit dhe klimatizim.
Çmimi: 75.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »