SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit 2+1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese (penthouse) me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte gjysem e mobiluar, 140m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
Qmimi 500euro

Per me shume infromata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »