SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Lagje te Spitalit, te Pozhegu Brothers, banesa eshte e mobiluar ne teresi, 65m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- ballko
- koridor
Qmimi 230euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »