SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 6 Lagja e Muhaxherëve
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëve) me sipërfaqe 82m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka 2 lifta në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka gjelbrim, ka pamje kah Jugu. Kontrata bëhet te Noteri.Ndertim i ri.
Çmimi: 950€. Për m2.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »