SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 90m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
198567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) me qira ne Qender afer Grandit te Rektorati.
Banesa ndodhet ne nje pozite shume te mire dhe posedon 4 njesi punuese perkatesisht 3 njesi punuese dhe nje hapsire pune e ndare me xhama.
Banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »