SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 58m2 ne shitje ne lagjjen Arberia !DELTA
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
198570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 58m2 ne shitje ne lagjjen Arberia mbrapa Five Star.
Banesa ndodhet ne katin e V-te i fundit (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Ballkon
-Banjo
Çmimi:55.000 € me mobilje.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »