SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 25m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
198578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (garsoniera) 25m2 me qira ne Qender perballe Hotel Sirius.
Banesa eshte komplet e mobiluar, ofron komoditet dhe kushte te favorshme banimi ne pjesen me te frekuentuar te qytetit.
Banesa ka qasje shume te lehte ne sheshin e qytetit dhe institucionet e ndryshme etj.
Ndodhet ne katin e IV-te dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »