SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyre) 60m2 me qira ne Qender ne sheshin Zahir Pajaziti.
Banesa ndodhet ne qender te qytetit ne nje zone shume te frekuentuar nga qytetaret dhe eshte shume e pershtatshme per zyre avokature, noter etj.
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon:
-3 njesi punuese
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »