SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia 250m2 ne 5 ari truall ne Bardhosh
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '21
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
198589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe, 250m2 ne 5 ari ne Bardhosh, 1 km nga Albi. Shtëpia eshte e re, ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, ka hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, oborri te rregulluare rruga me kocka .
Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i pare :
- sallon,
- kuzhine,
- banjo
- koridor
Kati i dyte:
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
gjithashtu edhe nen kulm eshte mundesia te nxerret nje dhome.

Cmimi eshte 95.000 euro.qmimi diskutohet

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »