SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88.2m2 ne shitje ne lagjen Arberia !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
198592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 2 banesa nga 88.2m2 ne shitje ne lagjen Arberia afer Minimax-it.
Banesat ndodhen ne nje pozite shume te favorshme banimi ne nje zone te qete te qytetit.
Banesat ndodhen ne katin e IV-te dhe te V-te dhe kane kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Ndertimi i banesave pritet te perfundoj ne fund te ketij viti.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »