SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Veternik
Çmimi :
€188,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
380 m²
Viti i ndërtimit :
2007
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
198609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka një lokacion tejët të mirë,dhe të përshtatshëm për jetesë ,dhe jo larg qendrës së kryeqytetit.Shtëpia ka një siperfaqe prej 380m2 dhe përbëhet nga katër nivele,bodrumi,kati përdhesë,kati i dytë dhe nënkulmi (tavani)i cili ka një siperfaqe prej 70m2.Trualli ka një siperfaqe prej 6 Ari (600m2),dhe është e gjitha e gjelbruar me fidan dhe lule të ndryshëm.Po ashtu vlen të cekët se shtëpia po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore me pelet dhe garazhin.Shtëpia ka këtë renditje :

Bodrumi:
Garazhi ,Një Dhomë,Një Banjo,Një Shpajz,Shupa+hapësira në koridor.
Kati përdhesë:
Dhoma e Dites,Kuzhina me Tryezari,Një Dhomë Gjumi,Një Banjo dhe Koridori.
Kati i Parë:
Tri Dhoma Gjumi (njëra nga dhomat posedon edhe banjon),Një Banjo e përbashkët dhe Koridori,
Nënkulmi (Tavani):
Dhoma e Dites ,Një Dhomë Gjumi dhe Koridori.

Çmimi : 188.000 € (I Diskutueshëm).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »