SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa 100m² 2+1 400 euro
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa perballe restaurant Fjales ne lagjen Dardania. Banesa gjindet ne katin e 3-te pa lift, eshte teresisht e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine
»2 dhoma gjumi
»2 banjo
»3 ballkona
»Koridor
Cmimi 400euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »