SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
198620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 88.2 metra katror Lagje e Spitalit rruga per në Gjykatë Ka 2 dhoma gjumi , Sallon me kuzhin Banjo, shpaiz dhe nje Ballkon Ka Pamje gjith Prishtinën
Qmimi me marveshje Pa Mobilie
Informata rreth publikuesit
arber
Prishtinë
0038344988419
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »