SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne relax 4 ne lagjen e spitalit
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
63.8 m²
ID e produktit :
198632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e mobiluar 63.80 m2 ne lagjen e spitalit ne rrugen Muharrem Fejza, afer shkolles Pavaresia dhe ambulantes. Banesa eshte ne katin e 6 ne kompleksin relax 4 te ndertuar nga Vg Construction. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridorin, eshte me pamje nga linda perballe ambulantes dhe afer rruges A. Per me teper informata na telefononi ne numrin 044317450

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Daris
Prishtinë
044317450
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »