SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ne Qagllavice / Apo nderrim me banese
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
198641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Parcela prej 5 ari gjindet afer rrethit te mbikalimi ne Çagllavice, mbrapa restorant Korabit, prane kompleksit "Lagjja Jone". Lagjja e formuar ka kanalizim, uje dhe rryme. Rruga e re me kubeza 6 metra, plus trotuari. Pozitë shumë të mirë për ndërtim.
Bejme nderrim me banese te re ne rrugen B ose C.
Shih lokacionin ne foto.

Çmimi 11.500/Ari

Numri kontaktues:
044-111-588 dhe 044-310-777.
Informata rreth publikuesit
Nora
Prishtinë
044-310-777
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »