SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 75m² për qira në lagjen Mati 1
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
75m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në rrugën Muharrem Fejza, në objektin Chelsea Point.

Është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 75m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo dhe ballkon.

Në këtë ofertë përfshihet edhe një hapësirë parkimi (garazhë).

Lokacioni: goo.gl/maps/kwHJM1WhrE12 

Çmimi: 280€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #banesa #mati #superviva
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »