SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera ne Shqiperi afer Hotel Majestic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 1 dhome gjumi, kuzhine, banjo, ballkon dhe sallon

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
38349866663
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »