SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 55m2 ne lagjen Mati 1 kompleksi Tregtia
Çmimi :
€44,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 55m2 ne lagjen Mati 1 kompleksi Tregtia

Posedon:
Dhome dite
Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Banesa eshte e orientuar ne Jug-Lindje , Posedon Ashensor , ujë 24/7, parking, mbikqyrje me kamera te sigurisë , kend te lojerave per femije,etj,

Ka 2 opcione per shitjen e baneses :

1. Banesa shitet teresisht e mobiluar siç eshte aktualisht e gatshme per te jetuar. Me kete opcion çmimi i baneses se mobiluar eshte 850Euro per m2 ,

Total çmimi:46.750Euro

2.Banesa shitet gjysmë e mobiluar , qe nenkupton se ne banesë mbetet , Kuzhina e kompletuar, shumica e komodinave dhe disa elemente te tjera , ndersa nga banesa largohet dhoma e fjetjes , mobilet e sallonit, tavolina e bukes, dhe disa elemente te tjera. . Me kete opcion çmimi i baneses se gjysme mobiluar eshte 800Euro per m2,

Total çmimi:44.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »