SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Tophane te sh.f ”Meto Bajraktari”
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
198656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Tophane te Bahollt te shkolla fillore ”Meto Bajraktari” eshte ne katin e 2 me metrazh prej 75m2 dhe ne kuader ka kete renditje:

Dhoma e Dites me kuzhine
Dhoma e gjumit
Koridor
Banjo
2Ballkona
Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »