SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Dardani afër biblotekes “Hivzi Sylejmani”
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
198658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne dardani afer biblotekes “Hivzi Sylejmani” ne katin e 1-rë, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites,
– Kuzhine e vecante,
– Dhoma e gjumit dhe
– Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »