SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender te Hotel Sirius
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
198659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira afer Hotel Sirius e mobiluar ne menyre modere dhe shume e pershtatshme per banim, banese eshte ne katin e 3 ka nje metrazh prej 90m2 dhe ne kuader ka kete renditje:
— Sallon me kuzhin
— Dy dhoma gjumi
— Banjo , WC
— Ballkon
— Shpajz

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »