SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe ipet me qira shtepia ne lagjen e Vreshtave
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
19866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe ipet me qira shtepia ne lagjen e Vreshtave, Kolovica e Re.Shtepia eshte 250m2 ne 4.25 ari truall, eshte e ndertuar me material te kualitetit te larte, ka kete renditje hapesirash:
- Bodrumi
- Perdhesa: salloni, kuzhina me trapezari, banjo,koridori dhe hapesira e shkalleve
- Kati i pare: 3 dhoma te fjetjes, banjo, ballkon, koridori dhe hapesira e shkalleve
- Kati i dyte: hapesire e hapur pa ndarje me mure
Shtepia ka nxemje qendrore, eshte gjysme e mobiluar, ka oborr dhe garazhe per veture. Shtepia gjendet ne
lagje shume te qete dhe te pershtatshme per jetese familjare.
Qmimi i shitjes eshte 170.000euro, qmimi i diskutushem.
Qmimi i qirase mujore eshte 250 euro.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »