SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Kalabri te banesat e Arabve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
198661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Kalabri te banesat e arabve ne katin e 5-te, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Wc dhe
– 2 Terasa.

Banesë me qira ne Kalabri te banesat e arabve ne katin e 5-te, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo,
– Wc dhe
– 2 Terasa.
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »