SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tophane afer Qafes
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
198665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i Ri, eshte e mobiluar ne tersi me mobilje shume te mira banimi, ne katin e 5 (ka lifte) dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– Kuzhinen me Trapizari,
– 1 dhoma te gjumit,
– Banjon, dhe
– Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »