SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
198666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Podujeve rr Ali ajeti shtepia posedon sallon kuzhine 3 dhoma fjetje 2 sallona te mdhej nenkulm 2 banjo garazhen 40 metra katrore dhe komplet infrastrukturen percjellse mirpresim bleres serioz. 250m larg rruges magjistrale,

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Podujevë
044319948
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »