SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 25m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
25 m²
ID e produktit :
198668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 25m2 me qira ne lagjjen Dardania te Shkolla Xhemajl Mustafa.
Lokali ndodhet ne katin perdhese dhe eshte mbrapa rruges kryesore.
Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari e ne veqanti per berber.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »