SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerkë me qira ne Ulpiane mbrapa AAK-es
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
198671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsonjere me qira afer AAK-es mbrapa gjelltores ”Nazi”garsonjerka eshte komplete e renovuar dhe eshte ne katin e pare.Ajo eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites
– kuzhine
– Banjo
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »