SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane
Banesa eshte ne katin e 2 , ka siperfaqe prej 66m2 me kete renditje :
-Dhome dite
-Kuzhine te vecant
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 300euro dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »