SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjerkë me qira te soliterat ne Ulpianë
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
198673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsonjere me qira afer konvikteve ne Ulpiane te Soliterat,garsonjerka eshte komplete e renovuar dhe eshte ne katin e pare e cila poashtu ka te kyqyr nxemjen nga ngrohetorja e qytetit Termokos.Ajo eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

– Sallonin me kuzhine
– Banjo
– Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »