SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne rrugen C te banesat e ”Tregtisë”
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
198679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne rrugen C e ndertuar nga kompania ”Tregtia”, banesa eshte ne katin e 1 eshte e mobilar me mjaftë shije dhe eshte shume e pershtatshme per banim.Banesa ka metrazh prej 60m2 ne kuander ka kete renditje:

Sallon me kuzhine
Dhoma e gjumit
Koridor
Banjo
Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »