SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Kalbabri te kullat e arabve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Kalabri te kulla e parë e arabve ne katin e 2-te, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhinë,
– 2Dhoma te gjumit,
– Banjo dhe
– 2 Terasa.

Banesa eshte e lire nga data 1 shtator.

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »