SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishta e Re në kate të ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishta e Re në kate të ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme
Banesat janë duke u shitur me një intezitet të vrullshëm mirpo kan mbetur edhe disa prej tyre në dispozicion
Objektet Karakterizohen më një dizajn bashkëkohor. Banesat janë mjaft mirë të organizuara gjë që e bën të mundshme shfrytëzimin e saj në maksimum. Objekti Karakterizohet me një parking të mjaftushem të jashtëm, gjelbrim, si dhe parkun e lojrave për më të dashurit tanë, Disa prej tyre i gjeni më posht, e për Banesa tjera na kontaktoni në numra kontaktus, ose vizitoni zyren tonë në Lagjen Bajram Kelmendi pran Xhamis së 4llullav

1) Banesa 64.80m2
*Sallon+kuzhinë, Dhomë gjumit,Banjo,Ballkon,Koridor
2) Banesa prej 84.89m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit, Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
3) Banesa 87.81m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit,Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
4) Banesa 93.02m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo,Wc, dy ballkona
5) Banesa 105.76m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo, Wc, dy ballkone

Cmimi me marrveshje
Code 20138
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »