SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira tek sheshi ”Zahir Pajaziti”
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Qender e cila gjindet ne objektin shume afer sheshit ”Zahir Pajaziti”, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte te mira te banimit dhe ka kete renditje:

Sallon me kuzhine
2Dhoma te gjumit
Koridor
Banjo
Teras ( me pamje nga Hotel Grandi)

Banesa eshte e lire prej dates 1Shtator, ne dispozicion edhe per studente!

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »