SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Ulpiane mbrapa AAK-S te Banesat e Juprogramit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
ID e produktit :
198686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Ulpiane mbrapa AAK-S te Juprogrami, ne kati e 2-te, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites
– Kuzhina ,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 049.808.596
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »