SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NE SHITJE LAGJJA MATI1
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa(Penthouse) e cila gjendet ne qytetin:Prishtinë,lagje:Mati1,kati: i tetë(VIII),sipërfaqja: 170m2.
Banesa posedon: Tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,tre banjo dhe terasë
Çmimi:200.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »