SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishta e Re në kate të ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesat në shitje në lagjen Prishta e Re në kate të ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme
Banesat janë duke u shitur me një intezitet të vrullshëm mirpo kan mbetur edhe disa prej tyre në dispozicion
Objektet Karakterizohen më një dizajn bashkëkohor. Banesat janë mjaft mirë të organizuara gjë që e bën të mundshme shfrytëzimin e saj në maksimum. Objekti Karakterizohet me një parking të mjaftushem të jashtëm, gjelbrim, si dhe parkun e lojrave për më të dashurit tanë, Disa prej tyre i gjeni më posht, e për Banesa tjera na kontaktoni në numra kontaktus, ose vizitoni zyren tonë në Lagjen Bajram Kelmendi pran Xhamis së 4llullav

1) Banesa 64.80m2
*Sallon+kuzhinë, Dhomë gjumit,Banjo,Ballkon,Koridor
2) Banesa prej 84.89m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit, Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
3) Banesa 87.81m2
*Sallon+kuzhinë, dy dhoma të gjumit,Banjo,Wc,Ballkon,Koridor
4) Banesa 93.02m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo,Wc, dy ballkona
5) Banesa 105.76m2
*Sallon+kuzhinë, tri dhoma të gjumit, Banjo, Wc, dy ballkone

Cmimi per Banesa prej 630 euro m2 deri në 870 m2
Cmimi per Garazhda prej 5000 euro deri në 8000 euro
Code 20138
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »