SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Dardania afer Termokosit dhe Shkolles "Dardania" 61.20m2
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
198689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Dardania afer Termokosit dhe Shkolles "Dardania" 61.20m2
Banesa gjendet ne kati e VI dhe posedon lift me kartel dhe kamera te siguris, poashtu posedon edhe interfon.
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 49000 euro
Code 20139
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »