SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Siriusi ne qender 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne qender te qytetit, afer Hotel Sirius ne katin e 4 me lift funkcional. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per jetese.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»2 dhoma gjumi
»Banjo
»Wc
»Ballkon
»Shpajz
»Koridor
Cmimi 300euro

Leshohet vetem per familjare

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »