SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Katin e Shtëpis me qera 100m2 kati perdhes Rr.Nazmi Gafurri afer lagjes Tokbashqe
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Katin e Shtëpis me qera 100m2 kati perdhes Rr.Nazmi Gafurri afer lagjes Tokbashqe
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Shtëpia posedon edhe oborr
Cmimi 230 euro
Code 10238
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »