SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Dardani 350euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Dardania, tek bashkesia e 3te lokale, ne katin e 4t me lift funkcional. Banesa gjindet ne nje lagje te qete ku ka afer edhe parkun, shkollen.
Posedon:
»Sallon
»Kuzhine
»2 dhoma gjumi
»2 ballkona
»2 banjo
»Koridor
»Shpajz
Cmimi 350euro

Nje qira depozit e obligueshme, dhe leshohet vetem per familjare.

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »